نمایشگاه بین المللی  آرد و نان 1400

نمایشگاه بین المللی آرد و نان 1400 با حضور 0 شرکت کننده

تهران

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

سیزدهمین دوره

در تاریخ 31 شهریور تا 3 مهر  1400 برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش :  

زمان بازدید:   10 الی 18

۴ روز نمایشگاه

این نمایشگاه با همکاری نشریه اقتصاد و برگزار کنندگان مرتبط با این رویداد بهمراه شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود. نان و فرآورده های آن در زندگی مردم اهمیت بسیار زیادی دارد و در کشور ما که جمعیتی بیشتر از ۸۰ میلیون دارد سرانه مصرف در حد بالایی میباشد که میطلبد از نظر ارتقای کیفیت و صنعت های مرتبط با آن در جایگاه خوبی قرار داشته باشد.

این رویداد به منظور ایجاد یک چشم انداز مناسب برای ارتقای فعالیت های مرتبط این حوزه و به وجود آوردن زمینه تهیه نان استاندارد برپا میگردد تا پروسه تهیه بهینه تر شود و همچنین در زمینه ابزار آلات و ماشین آلات مرتبط با آرد و نان بتوانیم به استقلال و خودکفایی برسیم.

این رویداد هم برای شرکت های بومی و ملی و هم بین المللی فرصت بسیار مناسبی است که از نوآوری‌های این حوزه بازدید به عمل بیاورند.

از اهداف برپایی این رویداد می‌توان به استاندارد کردن این صنعت و همچنین حمایت از تولید داخل و هماهنگ سازی و ارائه و اصلاح الگوهای قبلی در مورد تولید و مصرف فرآورده های آرد و نان و فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در این حوزه، ارتقاء یافتن بخش‌های مرتبط با زنجیره تولید و تامین و ارائه الگوهایی برای استفاده حداکثری از توانمندی های این عرصه و بالا بردن سطح خودکفایی در تولید و بومی سازی کردن تکنولوژی ها و فناوری های مرتبط با این حوزه نام برد.

در این رویداد صنوف مرتبط با این عرصه اعم از سازنده‌ها و تجار تجهیزات و ماشین آلات چه در زمینه تهیه و چه در زمینه نانوایی و شیرینی پزی و همچنین تولید کننده های صنعتی و افراد مرتبط با انبارهای غله و سیلوها، تولید کننده های مخمر نانوایی و آنزیم ها و همچنین مشاوران این حوزه و تولید کننده های تجهیزات آزمایشگاهی و ماشین‌آلات مرتبط با بسته بندی و تجهیزاتی از این قبیل و همچنین تجهیزات مرتبط با آزمایشگاه‌ها و اندازه گیریهای مواد و اتحادیه‌های مرتبط با این مشاغل و خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها و بقیه کسب و کارهای به نوعی مرتبط با این حوزه حضور دارند

0 مشارکت کننده

مشاهده همه