نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی 1400

نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی 1400 با حضور 0 شرکت کننده

تهران

جمعه ۰۹ مهر ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

بیست و هشتمین دوره

در تاریخ 9 مهر تا 12 مهر 1400  برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش :  

  4 روز نمایشگاه

جمعه تا دوشنبه

زمان بازدید 10 تا 18

نمایشگاه چاپ و ماشین آلات وابسته به آن بزرگترین رخداد تجاری در حوزه صنعت چاپ در ایران می باشند که بسیاری از شرکت‌های خارجی و داخلی که در این موضوع توانمند می باشند در آن حضور پیدا می کنند.

در این رویداد شرکت ها محصولات، تکنولوژی ها، دستاوردها، نوآوری ها  و کلیه فعالیت‌های مرتبط خود را در معرض نمایش متخصصان این حوزه و سایر بازدیدکنندگان قرار می دهند.

در حوزه بسته بندی، مشاغل بسیاری با این حوزه گره خورده اند که از بین آنها میتوان به صنایع غذایی و نوشیدنی، آرایشی بهداشتی و دارویی، شکلات و نان و شیرینی و کیک، مواد غذایی صنعتی نام برد.

امروزه بسته‌بندی مواد، یک روش بسیار با اهمیت و موثر به شکل رقابتی برای درآمدزایی و صادرات خود را به نمایش گذاشته است و به عنوان ابزاری شناخته می شود که ارتباط با مشتریان را می تواند بسیار پررنگ نماید، به همین منظور مواد استفاده شده در بسته بندی ها در صنایع مرتبط با کارتن و مقوا و کاغذ از موارد پر مصرف می باشند و به تبع آن ارائه توانمندی ها در این حوزه می تواند تولید کنندگان خارجی را بیش از پیش تشویق و ترغیب نماید تا با مشارکت با شرکت های ایرانی باعث افزایش صادرات غیرنفتی شوند.

0 مشارکت کننده

مشاهده همه