نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و ماشین آلات 1400

نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و ماشین آلات 1400 با حضور 159 شرکت کننده

تهران

سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی  مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته  1400

بیست و هشتمین دوره

در تاریخ 28 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت 1400  برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش: 3 - 5 - 7 - 8 - 9 - 27  

زمان بازدید:    10 الی 18

۴ روز نمایشگاه

سه شنبه تا جمعه

نمایشگاه بین المللی شوینده و مواد بهداشتی که در تاریخ ۲۸ اردیبهشت سال ۱۴۱۰ بگذار می شود در گروه‌های کالایی مختلف می باشد که به شرح ذیل است:

از مواد پاک کننده و شوینده بهداشتی سلولزی و همچنین محصولات محافظتی پوستی محصولات آرایشی مرتبط با مو ناخن و غیره، همچنین محصولات مرتبط با حوزه عطر رنگ مو، محصولات مرتبط با کودک، خوشبوکننده های هوا و حشره‌کش‌ها، واکس و غیره. در زمینه‌های تناسب اندام و مکمل ها و همچنین در زمینه حوزه‌های کلینیک های زیبایی و همچنین خدماتی که در خصوص مشاوره های این حوزه می‌باشد و ماشین آلات و تجهیزات پزشکی و زیبایی و همچنین فعالیت های لیزر درمانی، صنایع بسته بندی پخش محصولات تمام حوزه های مرتبط و توزیع محصولات در خصوص لوازم و وسایل آرایشگاهی و آرایشگری و مراقبتی پوست و غیره در این رویداد حضور دارند.

همچنین ماشین آلات و فناوری ها و تجهیزات مطابق با ماساژ، دستگاه های نظافت و تمام محصولات مرتبط با آنها در این رویداد حضور پیدا می‌کند.

از آنجا که این رویداد کاملاً کاربردی و جذاب برای شاغلین و متخصصین این حوزه و عموم مردم می باشد، پیشنهاد ما این است که دیدن نمایشگاه را از دست ندهید.