نمایشگاه بین المللی متالورژی ( ایران متافو ) 1400

نمایشگاه بین المللی متالورژی ( ایران متافو ) 1400 با حضور 0 شرکت کننده

تهران

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد،صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری)

هجدهمین دوره

در تاریخ  14 آذر تا 17 آذر 1400  (Dec 5-8 , 2021)  برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش:  فضای باز – 35 – 38 – 41 -

روزهای بازدید: یکشنبه تا چهارشنبه

ساعت بازدید: 10 صبح الی 6 عصر

هجدمین دوره از نمایشگاه بین المللی متالورژی ( فولاد، صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری )  _ ایران متافو _ در تاریخ 14 آذر ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی رویدادهای تهران برگزار میگردد.

مجری این رخداد شرکت نمانگر است.

رویدادهای تجاری فرصت بسیار مغتنمی باشد برای صاحبان صنایع که توانمندی ها و آخرین دستاوردها و محصولات خود را عرضه کرده و با همه فعالان این حوزه مرتبط شوند. در این رویداد صاحب نظران و کلیه متولیان تخصصی و تجاری این حوزه گرد هم جمع می شوند و شرکتهای صنعتی بسیاری هم داخلی و هم بین المللی قابلیت های فنی خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش می‌گذارند.

از بخش‌های مختلف این رویداد می‌توان به بخش آهن و فولاد که شامل کلیه مواد اولیه و معدنی و خام و آلیاژهای آهن و انواع محصولات فولادی اشاره کرد.

در حوزه قالب سازی، ریخته گری، ماشینکاری و آهنگری کلیه روشهای این حوزه ها و قالب سازی ریخته گری همچنین فناوری‌های جوشکاری و تجهیزات آن و روشهای مختلف برش کاری را می توان ذکر کرد.

در حوزه فلزات غیر آهنی انواع سرب، فلزات غیرآهنی، مس، آلومینیوم، نقره، طلا ،پلاتین و تیتانیوم و همچنین روش های استخراج و فن آوری های مرتبط با آنها رونمایی می‌شود.

در حوزه معدن و صنایع معدنی انواع کک و زغال سنگ و روش های حفاری و استخراج تجهیزات معدن و ماشین‌آلات مرتبط با آن و مواد معدنی غیر فلزی و فلزی را می‌توان در این نمایشگاه دید.

در حوزه کوره ها و نسوزها و سرامیک های صنعتی، نسوزهای شکل دار و بی شکل و الیاف ها و قطعات و تجهیزات مرتبط با آنها جدیدترین فناوری های این عرصه به نمایش گذاشته میشود.

 در حوزه پروژه‌های صنعت و معدن، کلیه پروژه های نیروگاهی، معدنی، راهسازی و توسعه و همچنین پروژه های تحقیقاتی در این حوزه و کلیه ادارات و بخشهای مختلف اداری مرتبط با این حوزه ها در این رویداد از آخرین دستاوردهای خود رونمایی می‌کند.

0 مشارکت کننده

مشاهده همه