نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته 1400

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته 1400 با حضور 23 شرکت کننده

تهران

سه شنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته 1400

چهارمین دوره

در تاریخ 8 تا 11 تیر ماه 1400 برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش :   38 B

زمان بازدید:   10 الی 18

۴ روز نمایشگاه

سه شنبه تا جمعه

نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته که در تاریخ ۸ تیرماه برگزار می گردد با هدف کمک کردن به گسترش و پیشرفت و توسعه این صنعت و تعیین یک نقشه و چشم اندازی از آینده و راه پیش روی این صنعت برگزار می گردد.

این صنعت که یکی از صنایع با ارزش افزوده بالا در دنیا محسوب می‌شود باعث شده که این رویداد به واسطه توسعه این صنعت و با نگاهی به آینده و هدف های کلان و استراتژی های مهم رسیدن به آن چشم انداز در آینده به طور ویژه و مخصوص در یک رویداد برگذار گردد.

ضمنا در داخل ایران هم مانند سایر کشورهای منطقه جایگاه برتری دارد و برای این‌که زنجیره این صنعت باارزش چه در داخل و چه در خارج از کشور تکمیل تر بشود و تعاملات کشور ایران در این حوزه با اقتصاد کشور های بین المللی و اقتصاد آزاد جهان گره بخورد و همچنین گسترش صادرات و جذب سرمایه های خارجی و داخلی و تعامل در زمینه انتقال فناوری ها و تجارب شرکت های فعال در این حوزه در حد اعلای خود برسد این رویداد برگزار می‌شود.

برگزار کننده این رویداد شرکت نمایشگاهی آوای موفق ایرانیان می باشد که با برگزاری رویداد صنعت شیشه قصد دارد مبادلات خارجی و قراردادهای بین‌المللی در زمینه‌ی صادرات و واردات را به واسطه پیدا کردن شرکای تجاری جدید ارتقا دهد.

مردم و متخصصین این امر و فعالان این حوزه نیز با حضور در این رویداد با دستاوردهای جدید و تکنیک‌های مدرن و تکنولوژی‌های جدید در اقصی  نقاط کشور ایران و همچنین در سطح جهان از نظر کیفیت و کمیت تولید و خدمات این صنعت بیشتر آشنا می شوند و استعدادهای وجود داشته در کشور ایران برای جهانیان و بیرون از مرزهای ایران بیشتر شناسانده می شود.