نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین 1400

نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین 1400 با حضور 0 شرکت کننده

تهران

جمعه ۰۵ آذر ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی،مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری 

بیست و یکمین دوره

در تاریخ  5 آذر تا 8 آذر 1400 برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش:  5 - 6 - 7 - 8 - 9 

جمعه تا دوشنبه

ساعت بازدید 10 صبح الی 6 عصر

بیست و یکمین دوره از نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی،مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در تاریخ 5 آذر ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی رویدادهای بین المللی تهران برگزار میگردد.

مجری این رخداد شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید است.

می‌توان گفت که امروزه یکی از مهمترین رویدادهای بازرگانی و علمی که در حوزه صنایع در ایران برپا می گردد رخداد رنگ رزین  و صنایع وابسته به آن می‌باشد و در طی سال های گذشته شاهد رشد بسیاری در این رویداد بوده ایم.

در اولین دوره این رویداد فضای حدود ۳۰۵۰ متر مربع اختصاص یافت که با توسعه و گسترش فعالیت‌های این حوزه فضای نمایشگاهی تا سال 1400 رشد ۱۷ درصدی پیدا کرد.

با توجه به اینکه در حدود ۲۰ درصد از مواد اولیه این صنعت به صورت وارداتی میباشد با تلاش‌های ثمر و سرمایه‌گذاری‌های موثر در بخش‌های مختلف این صنعت می توان کشور را از وابستگی به واردات این حوزه نجات داد و همچنین به رشدی رسید که بتوان به مرحله صادرات برسیم با توجه به بررسی ادوار گذشته ی این رویداد عموم سرمایه‌گذاران این بخش افراد تحصیلکرده می باشند که دارای اندیشه‌های به روز و علمی و ایده های ناب برای ارتقا و رشد این صنعت می باشند.

امیدواریم در این دوره نیز مانند دوره‌های قبل نتایج قابل قبول برای همه گروه‌های مرتبط اعم از شرکت کنندگان و برگزار کنندگان و بازدیدکنندگان رقم بخورد.

0 مشارکت کننده

مشاهده همه