نمایشگاه بین المللی بیسکویت، شیرینی و شکلات 1400

نمایشگاه بین المللی بیسکویت، شیرینی و شکلات 1400 با حضور 0 شرکت کننده

تهران

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

توضیحات

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران

بیستمین دوره

در تاریخ 31 شهریور تا 3 مهر ماه  1400 برگزار می شود.

 سالن های تحت پوشش :  31A - 31B - 41 - 40 - 44B - 

زمان بازدید:   10 الی 18

۴ روز نمایشگاه

 نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت شیرینی و شکلات به رسم هر ساله در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود اما با این تفاوت که امسال نمایشگاه به صورت آنلاین امکان بازدید را برای عموم فراهم کرده است و بازدیدهای خاص برای قبیل دولتمردان و غیره به صورت خیلی محدود به حالت حضوری برگزار می شود.

به خاطر نمایش نوآوری های این صنعت است که ضروری می‌باشد تدابیری اندیشیده شده که ارتباط بین مشتری ها و بازدیدکنندگان و برگزار کنندگان به صورت آنلاین فراهم باشد. در این رویداد حدود ۷۰ تا ۱۰۰ شرکت در مساحتی به حدود ۸ هزار متر مربع مشارکت دارند؛ البته به خاطر شرایط خاص امسال هیئت های خارجی امکان حضور در نمایشگاه را ندارند.

صنعت شیرینی و شکلات در ۲۰ سال گذشته اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده و از نظر کمی و کیفی هم دارای رشد بسیار خوبی بوده است و در صنایع غذایی توانسته رتبه اول را از آن خود کند البته در شرایط کرونایی بسته بودن مرزها مشکلاتی در این صنعت به وجود آمده است باعث افزایش قیمت محصولات این صنعت شده است. با توجه به نظر کارشناسان این صنعت برگزاری نمایشگاه با روش ادغامی به صورت فیزیکی و مجازی در شرایط حال ایده بسیار خوب و جذابی می باشد که نتیجه خوبی را در پی خواهد داشت.

0 مشارکت کننده

مشاهده همه